STRZAŁ W 10TKĘ - KARTA BABIOGÓRSKA

Laureaci konkursu "Strzał w 10"

Sławosz Marcisz – Bytom

Mirosław Jakubiak – Racibórz

Magdalena Fojut-Stępińska – Gryfice

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!


"Strzał w 10" edycja 2015
Zapraszamy do skorzystania z niezwykłej promocji obejmującej 5 ośrodków pod Babią Górą!
Przyjdź do nas, a dostaniesz zniżkę i możliwość uczestniczenia w konkursie z niezwykłymi nagrodami!

Zniżka 10 % obejmuje

 • dowolny bilet pojedynczy do Centrum Górskiego Korona Ziemi. www.centrumgorskie.pl 
 • bilet normalny i ulgowy góra/dół oraz bilet normalny i ulgowy góra - dół na kolejkę na Mosorny Groń www.pkl.pl
 • bilet normalny i ulgowy na Wystawę Stałą Babiogórski Park Narodowy www.bgpn.pl
 • bilet normalny i ulgowy na zwiedzanie skansenu oraz zajęcia edukacyjne: „Od ziarna do chleba”, Zajęcia pasterskie , „Jak to ze lnem było”, Ozdoby z bibuły, Zabawki szmaciane w Muzeum - Orawskim Parku Etnograficznym www.orawa.eu
 • dowolny bilet pojedynczy na atrakcje Wypasionej Doliny www.wypasionadolina.pl

Aby skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji wystarczy kupić bilet u jednego z partnerów, którzy upoważnia do otrzymania zniżki. Podczas zakupu Klient otrzymuje voucher z miejscami na pieczątki 4 pozostałych partnerów naszej Karty Babiogórskiej. Za bilet zakupiony w ramach akcji STRZAŁ W 10TKĘ Klient otrzymuje pieczątkę.Osoby, które zebrały 5 pieczątek zapraszamy do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy wysłać voucher z 5 pieczątkami na adres Korona Ziemi sp. z o.o. 34-222 Zawoja 3000 podając imię, nazwisko, adres oraz email.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY! 


Regulamin użytkownika AKCJI STRZAŁ W 10TKĘ

 1. Partnerami projektu STRZAŁ W 10TKĘ są: Babiogórski Parki Narodowy, Zawoja 1403, 34-223 Zawoja, Muzeum – Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej, 34-484 Zubrzyca Górna Korona Ziemi Sp. z o.o. 34-222 Zawoja 1307 PKL SA, ul. Krupówki 48, 34-500 Zakopane Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Misiniec” Export Import Kazimierz Misiniec „Wypasiona Dolina”, 34-484 Zubrzyca Górna 312.

 2. Każdy turysta zainteresowany ww. ofertą otrzyma u jednego z ww. partnerów ulotkę informującą o zniżkach na określone usługi partnerów projektu.

 3. Produkty poszczególnych partnerów objęte zniżką 10 % obowiązującą w ramach akcji STRZAŁ W 10TKĘ: Korona Ziemi sp. z o.o. - dowolny bilet pojedynczy do Korona Ziemi sp. z o.o., Polskie Koleje Linowe S.A. - bilet normalnyz i ulgowy góra/dół oraz bilet normalny i ulgowy góra - dół Babiogórski Park Narodowy – bilet normalny i ulgowy na wystawę stałą i ścieżkę edukacyjną Mokry Kozub Muzeum - Orawski Park Etnograficzny - bilet normalny i ulgowy na zwiedzanie skansenu oraz zajęcia edukacyjne: „Od ziarna do chleba”, Zajęcia pasterskie , „Jak to ze lnem było”, Ozdoby z bibuły, Zabawki szmaciane Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Misiniec” Export Import Kazimierz Misiniec „Wypasiona Dolina” – dowolny bilet pojedynczy na atrakcje Wypasionej Doliny.

 4. Każdy turysta kupując u partnera bilet w normalnej cenie otrzymuje voucher uprawniający do 10% zniżki na ofertę proponowaną przez pozostałych czterech partnerów akcji STRZAŁ W 10TKĘ.

 5. Otrzymany przez turystę voucher posiada pieczątkę partnera, u którego nabyto voucher i 4 dedykowane miejsca na pieczątki partnerów. Każdy turysta może skorzystać ze zniżki u pozostałych 4 partnerów akcji. W momencie zakupu u partnera usługi w obniżonej cenie turysta otrzymuje kolejną pieczątke na voucher.

 6. Turyści, którzy zebrali komplet pieczątek (5 pieczątek konsumując 4 zniżkowe usługi u 4 partnerów) uprawnieni są do wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które prześlą voucher z pieczątkami oraz imię, nazwisko i adres email pocztą przed 31.12.2015 r. na adres Korona Ziemi sp. z o.o, 34-222 Zawoja 3000 z dopiskiem na kopercie „STRZAŁ W 10TKĘ.

 7. Promocja w ramach akcji STRZAŁ W 10TKĘ nie sumuje się z innymi promocjami u partnerów akcji. 8. Oferta obowiązuje od 1 lipca 2015r. do 31 grudnia 2015 r.